Czajnik elektryczny, ekspres, młynek – bezpieczeństwo pożarowe domu


Należę do tych osób, które lubią otaczać się nie tylko praktycznymi ale także pięknymi przedmiotami w domu. Wybierając meble czy dodatki dekoracyjne stawiam przede wszystkim na jakość, ładny wygląd i praktyczność. Są takie przedmioty, które służą nam lata, używamy ich każdego dnia, dlatego zarówno ich niezawodna funkcjonalność jak i modny wygląd ma znaczenie i dobrze jeśli pasują do stylu naszego wnętrza.

Tak jest przede wszystkim z wyborem sprzętu AGD. W związku z remontem mojej kuchni, chciałam również wymienić kilka sprzętów codziennego użytku. Nie sądziłam, że obecnie na rynku jest taki wybór designerskich pomocników kuchennych. Nawet gama czajników elektrycznych – mile mnie zaskoczyła, to nie rzadko najwyższej klasy urządzenia.

Urzekł mnie czajnik elektryczny w stylu retro, czarny z chromowanymi detalami. Nie dość, że posiada obrotową podstawę to jest wyposażony jeszcze w filtr antywapienny. Współczesne AGD ma niewiele wspólnego z plastikowymi urządzeniami sprzed dziesięciu lat. I dobrze. Jest także bardziej energooszczędne. Wiele firm oferuje całą linię w jednym klimacie, jak komplet. I tak możemy już w tym samym designie zaopatrzyć się w czajnik elektryczny, ekspres do kawy i młynek do kawy. Taki właśnie nowoczesny młynek mi się teraz marzy – elegancki i w porównaniu z moim trzydziestoletnim młynkiem vintage, ma na przykład regulacje poziomu zmielenia kawy. Wyeksponowane na blacie kuchennym będą kropką nad i w eleganckim wystroju naszej kuchni.