Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

rozmiar: A A A

Energia z dachu
Dynamiczny wzrost kosztów energii to efekt wyczerpujących się światowych zasobów gazu i ropy naftowej. Energia słoneczna jest bezpłatna, przyjazna środowisku i pewna na przyszłość. System solarny „przechwytuje“ energię słoneczną na dachu i przekazuje ją bezpośrednio na potrzeby mieszkańców domu - do podgrzania wody czy wspomagania centralnego ogrzewania. Roto Sunroof to wyjątkowo innowacyjne rozwiązanie. Jako system zintegrowany z dachem przekonuje wzornictwem i wysoką wydajnością. Od kolektora do zasobnika, od dachu do kotłowni - Roto oferuje kompletny zestaw do pozyskiwania energii słonecznej.

System solarny Roto
Został zaprojektowany specjalnie dla warunków klimatycznych Europy Środkowo-Wschodniej i zapewnia do 70% rocznego zapotrzebowania na energię do ogrzewania wody użytkowej. System składa się z kolektorów słonecznych, regulatora elektronicznego, stacji solarnej i zasobnika. Energia słoneczna jest „zbierana” za pomocą kolektorów, przekazywana do płynu będącego nośnikiem ciepła i przenoszona za pomocą pompy do zasobnika, w którym ciepło jest magazynowane do późniejszego użycia. Dzięki temu z energii zgromadzonej w zasobniku można korzystać również po zachodzie słońca!

Elastyczny i dopasowany
Roto Sunroof to system oparty na kolektorach modułowych, umożliwiający dopasowanie powierzchni pola kolektorów do zapotrzebowania - od dwóch kolektorów SRK 10/20 zapewniających ciepłą wodę w domu jednorodzinnym, do dużych
powierzchni kolektorów wspomagających ogrzewanie domu i wody w basenie. Dodatkowo, jeżeli projekt przewiduje
montaż systemu z oknami dachowymi, z Roto istnieje możliwość zintegrowania obu rozwiązań w idealnie dopasowaną całość.


Dane pochodzą z zasobów ROTO
www.roto.pl

O firmie
Opinie klientów
Oferta
Kontakt
Mapa
Amaro-Dachy
adres: Kolonia Porosły 10
16-070 Choroszcz, k/ Białegostoku
email:
biuro@amarodachy.pl
Tel. / fax:  +48 85 652 53 05
www.amarodachy.pl

Materiały budowlane Białystok Dachy Białystok