Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

rozmiar: A A A

PŁYTY GIPSOWO - KARTONOWE

 

Zabudowa poddasza

Systemy suchej zabudowy wnętrz dają możliwość całkowicie dowolnego kreowania powierzchni. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta. Cena, szybkość i jakość wykonania to kolejne atuty, które sprawiają, że systemy zabudowy wnętrz z płyt gipsowo-kartonowych są najczęściej wybierane przy tego typu pracach.

Gips jest materiałem niepalnym. W swojej strukturze posiada około 20 procent wody, która w kontakcie z ogniem jest uwalniana i działa jak naturalna gaśnica.

Piękne wnętrze

Zabudowując poddasze mamy niepowtarzalną szansę na dowolne kreowanie powierzchni. Jedynym ograniczeniem jakie możemy napotkać jest inwencja i wyobraźnia projektanta. Sucha zabudowa jest gotowa do malowania i tapetowania. Można ją także łączyć z drewnianą konstrukcją dachu co daje nam niepowtarzalny efekt połączenia tradycji z nowoczesnością.

A następnie zrób to sam

Jedną z największych zalet suchej zabudowy jest łatwość montażu. Praktycznie każdy może samodzielnie złożyć system posiadając jedynie podstawowe narzędzia i instrukcję od producenta. Oszczędzamy nie wynajmując ekipy budowlanej, a i satysfakcja z własnoręcznie wykonanej pracy ogromna. Zabudowę poddasza wykonujemy stosując jeden z dostępnych na rynku systemów na przykład Rigistil firmy Rigips.

O firmie
Opinie klientów
Oferta
Kontakt
Mapa
Amaro-Dachy
adres: Kolonia Porosły 10
16-070 Choroszcz, k/ Białegostoku
email:
biuro@amarodachy.pl
Tel. / fax:  +48 85 652 53 05
www.amarodachy.pl

Materiały budowlane Białystok Dachy Białystok