Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

rozmiar: A A A

Nasza oferta to nie tylko DACHY. To kompleksowe rozwiązania od wstępnego kosztorysu po usługę krycia dachu. Oferujemy różne rodzaje pokryć dachowych: 

- dachówki cementowe

- dachówki ceramiczne

- blachodachówka

- blacha trapezowa

- blacha na rąbek stojący

- papy termozgrzewalne

- gonty bitumiczne

 oraz wszystkie potrzebne dodatki/akcesoria takie jak rynny, blacha na obróbki, membrana dachowa, okna dachowe,   płotki przeciwśniegowe, taśmy uszczelniające, podbitka dachowa, wełna mineralna, płyty kartongipsowe i profile, łaty i kontrłaty.

Nasza oferta obejmuje także wykonywanie dociepleń budynków systemem na styropianie lub wełnie twardej elewacyjnej. Możemy pochwalić się szeregiem pięknnych "termozmodernizowanych " domów. Doradzamy jak drobne detale typu gzymsy i bonie zwiekszą estetykę twego wymarzonego domu. Wstępna wycena kosztów inwestycji bezpłatna.

Do tego oferujemy profesjonalne wykonawstwo. Tylko sprawdzeni, doświadczeni profesjonaliści mogący pochwalić się wieloma referencjami będą fizycznie wykonywać dla Ciebie krycie dachu lub docieplać twoją elewację.

Zapraszamy do dogłębnej analizy analizy otrzymanego kosztorysu - nasza OFERTA zawsze jest najlepsza!( co nie zawsze znaczy że najtańsza ). Daj nam szansę Ci to wytłumaczyć i przyjedź do firmy ponownie abyśmy mogli rozwiać wszelkie wątpliwości.

Do zobaczenia w siedzibie Firmy Amaro - Dachy.

O firmie
Opinie klientów
Oferta
Kontakt
Mapa
Amaro-Dachy
adres: Kolonia Porosły 10
16-070 Choroszcz, k/ Białegostoku
email:
biuro@amarodachy.pl
Tel. / fax:  +48 85 652 53 05
www.amarodachy.pl

Materiały budowlane Białystok Dachy Białystok