Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Przedstawiamy modułową symetryczną blachodachówkę ARMANO. Cechy charakterystyczne tej blachodachówki : najbardziej wyrazisty kształt i najwyższe przetłoczenie (37 mm). Na dachu wygląda jak dachówka ceramiczna. Od dziś mogą Państwo składać u Nas zamówienia na tę Nowoczesną blachodachówkę.

Nazwaliśmy ją ARMANO. Jest produkowana na dowolną długość lub w arkuszach modułowych. Należy zwrócić uwagę iz krótkie arkusze "modułowe" sa łatwe do transportu , do wnoszenia na dach oraz zmnieszają ilość odpadu na dachach wielopołaciowych ze skosami. ARMANO jest produkowana na najbardziej zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej.

Na zdjęciach widzimy arkusze 2-modułowe.

ARMANO oferujemy w wersji w połysku,  w powłoce matowej oraz w powłoce ICE Do produkcji tej blachodachówki używamy stali od najlepszych producentów: Arcelor ( Niemcy ) i RUUKKI ( Szwecja ).

O firmie
Opinie klientów
Oferta
Kontakt
Mapa
Amaro-Dachy
adres: Kolonia Porosły 10
16-070 Choroszcz, k/ Białegostoku
email:
biuro@amarodachy.pl
Tel. / fax:  +48 85 652 53 05
www.amarodachy.pl

Materiały budowlane Białystok Dachy Białystok